G-ZS5CMN6YJ8G-Z4TGDMWZFK
2023-01-30

Vaizdo gidas padės prisijungti ir pateikti duomenis AIVIKS informacinėje sistemoje

Artėjant duomenų ir informacijos apie chemines medžiagas ir cheminius mišinius teikimo terminui, itin dažnai sulaukiame klausimų apie duomenų ir informacijos teikimą į informacinę sistemą AIVIKS. Kviečiame naudotis Cheminių medžiagų skyriaus parengta metodine medžiaga, kaip teikti duomenis ir informaciją į IS AIVIKS apie chemines medžiagas ir cheminius mišinius:

Primename, kad duomenis ir informaciją už 2022 m. į IS AIVIKS duomenų teikėjams reikia pateikti iki kovo 1 d.!

Jei neradote atsakymų mūsų metodinėje medžiagoje, kviečiame į nuotolinę klausimų-atsakymų sesiją

Maloniai kviečiame iki vasario 7 d. registruotis į Aplinkos apsaugos agentūros kartu su Aplinkos apsaugos departamentu prie Aplinkos ministerijos organizuojamą klausimų-atsakymų sesiją dėl duomenų ir informacijos teikimo į informacinę sistemą AIVIKS ir cheminių medžiagų ir cheminių mišinių apskaitos suvestinės pildymo, kuri vyks vasario 9 d. 10 val.

Registracijos anketoje kviečiame teikti rūpimus klausimus.

Registracijos anketa vasario 9 d.

Renginio tikslas – iš anksto surinkti ūkio subjektams aktualiausius klausimus, juos apibendrinti ir renginio metu išsamiai į juos atsakyti.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu. Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimo nuoroda bus atsiųsta dieną prieš renginį. Dėl techninių galimybių dalyvių skaičius gali būti ribojamas.

_______________________________________________

Visais klausimais, susijusiais su duomenų ir informacijos apie chemines medžiagas ir mišinius teikimu informacinėje sistemoje AIVIKS, prašome kreiptis Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyriaus elektroniniu paštu [email protected] arba į vyr. specialistes: Vilma Uldukienė, tel. +370 612 94 635, Monika Avižienė, tel. +370 665 50 319,  Inga Garšvaitė, tel.  +370 698 59 575.