Kviečiame į nuotolinį seminarą

Data

2022 08 31

Įvertinimas
0
Untitled design(55).png

Š. m. rugsėjo 28 d. (trečiadienį) 9:00 val. Aplinkos apsaugos agentūra organizuoja seminarą dėl dažniausiai daromų klaidų rengiant paraiškas taršos leidimų specialiosioms dalims nuotekų tvarkymas ir išleidimas, vandens išgavimas iš paviršinių vandens telkinių.

Renginio tikslas – dalintis žiniomis ir įgyta patirtimi, siekiant pagerinti teikiamų dokumentų kokybę, sumažinti administracinę naštą įmonėms teikiant dokumentus, taršos leidimų su specialiosiomis dalimis „Nuotekų tvarkymas ir išleidimas“ ir „Vandens išgavimas iš paviršinių vandens telkinių“ išdavimui, keitimui ar tikslinimui. Seminare bus aptariamos dokumentuose dažniausiai daromos klaidos bei atsakoma į registracijos metu pateiktus aktualius klausimus.

Norinčius dalyvauti seminare, prašome registruotis užpildant anketą: https://forms.gle/QTVELi32aFUGRGbS6  

Anketoje galite pateikti Jums aktualius klausimus, iki rugsėjo 15 d. Dėl techninių galimybių dalyvių skaičius ribojamas.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu per „Microsoft Teams“ platformą. Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimo nuoroda bus atsiųsta likus dienai iki renginio.

Visais klausimais, susijusiais su renginio organizavimu, prašome kreiptis į Aplinkos apsaugos agentūros Taršos prevencijos departamento Vandenų taršos prevencijos vyr. specialistes Donatą Bliudžiuvienę (el.p. [email protected], tel. +3706 1621576) arba Idaliją Pocienę (el. p. [email protected], tel. +370 61654938)