Kviečiame į nuotolinį seminarą

Data

2022 10 28

Įvertinimas
0
Untitled design(70).png

Nuotolinis seminaras-diskusija dėl dažniausiai daromų klaidų, dažniausiai užduodamų klausimų atsinaujinančios energetikos (vėjo elektrinių statyba) srityje, rengiant atrankų dėl poveikio aplinkai vertinimo ir poveikio aplinkai vertinimo dokumentus.

Š. m. lapkričio 29 d. 9:00 val. Aplinkos apsaugos agentūra organizuoja seminarą dėl dažniausiai kylančių neaiškumų ir daromų klaidų rengiant atrankų dėl poveikio aplinkai vertinimo ir poveikio aplinkai vertinimo dokumentus atsinaujinančios energetikos (vėjo elektrinių statyba) srityje.

Renginio tikslas – dalintis žiniomis ir patirtimi, siekiant pagerinti teikiamų dokumentų kokybę, sumažinti administracinę naštą įmonėms teikiant dokumentus.

Norinčius dalyvauti seminare, prašome užpildyti registracijos anketą.

Anketoje galite pateikti Jums aktualius klausimus, kylančius rengiant atrankų dėl poveikio aplinkai vertinimo ir poveikio aplinkai vertinimo dokumentus atsinaujinančios energetikos (vėjo elektrinių statyba) srityje, iki lapkričio 11 d. Dėl techninių galimybių dalyvių skaičius gali būti ribojamas.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu per „Microsoft Teams“ platformą. Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimo nuoroda bus atsiųsta likus dienai iki renginio.

Visais klausimais, susijusiais su renginio organizavimu, prašome kreiptis į Aplinkos apsaugos agentūros Taršos prevencijos departamento Projektų vertinimo skyriaus vedėją Živilę Vainienę (el. p. [email protected], tel. +370 61928440).