Kvietimas į informacinę sesiją

Data

2022 03 23

Įvertinimas
0
Untitled design(24).png

Kovo 29 d. Europos cheminių medžiagų agentūra (ECHA) kartu su Europos Komisija (EK) organizuoja internetinę informacinę sesiją, skirtą aptarti techninius klausimus, kuriuos pramonės atstovai, pvz. dažų gamintojai ir ilgalaikio makiažo bei tatuiruočių meistrai, gali turėti dėl naujo apribojimo įgyvendinimo.

 

Informacinės sesijos tikslas – padėti suinteresuotiems asmenims įvykdyti naujus teisinius reikalavimus nustatytus REACH reglamento  XVII priede.

 

Nuoroda į renginį ir tiesioginę klausimų ir atsakymų sesiją bus paskelbta ECHA pagrindiniame puslapyje kovo 29 d. 14:30 val. EK ir ECHA ekspertai atsakys į Jūsų klausimus iki 16.30 val.

 

Klausimus ekspertams bus galima užduoti renginio metu, o išankstinius klausimus galima pateikti čia

 

Pagal REACH reglamentą nuo 2022 m. sausio mėn. Europos sąjungoje (ES) ribojami tūkstančiai kenksmingų cheminių medžiagų, esančių tatuiruočių dažuose ir ilgalaikio makiažo priemonėse. Tikimasi, kad dėl naujųjų taisyklių sumažės lėtinių alerginių ir kitų uždegiminių odos reakcijų, kurias sukelia tatuiruočių ir ilgalaikio makiažo dažai. Taip pat tikimasi, kad sumažės ir sunkesnių sveikatos sutrikimų, tokių kaip vėžys, mutacijos ar žala mūsų reprodukcinei sistemai, kuriuos gali sukelti dažuose naudojamos cheminės medžiagos.

 

Sužinokite daugiau apie tai ką daro ES, kad apsaugotų savo piliečius: bit.ly/37UGAcD