Vyko seminaras taršos leidimų išdavimo, keitimo, tikslinimo nuotekų tvarkymo ir vandens išgavimo iš paviršinių vandens telkinių klausimais

Data

2022 09 29

Įvertinimas
0
Untitled design(60).png

Š. m. rugsėjo 28 d. Aplinkos apsaugos agentūra, tęsdama seminarų ciklą taršos prevencijos klausimais, surengė seminarą taršos leidimų išdavimo, keitimo, tikslinimo nuotekų tvarkymo ir vandens išgavimo iš paviršinių vandens telkinių klausimais.            

Nuotoliniame seminare dalyvavo 72 ūkio subjektai ir aplinkosauginių dokumentų rengėjai iš įvairių Lietuvos miestų.            

Seminaro metu buvo pristatyti 3 pranešimai apie dabar galiojantį teisinį reglamentavimą, dažniausiai pasitaikančias klaidas teikiant dokumentus taršos leidimų išdavimui, keitimui bei tikslinimui. Didelis dėmesys skirtas seminaro dalyvių klausimams, kuriuos ūkio subjektai turėjo galimybę užduoti iš anksto registruodamiesi. Seminaro metu taip pat vyko diskusija, kurioje suinteresuoti asmenys galėjo gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Renginio metu pasikeista įžvalgomis ir apie Agentūros darbą bei poreikį vienodinti taikomą praktiką konkrečiais klausimais. Agentūra dėkoja už išsakytas pastabas ir jas vertins siekdama tobulinti savo darbą.

Vykusio seminaro pranešimai: https://bit.ly/3y2eoyE