Vaizdo gidas padės prisijungti ir pateikti duomenis AIVIKS informacinėje sistemoje

Data

2023 01 30

Įvertinimas
0
Dizainas be pavadinimo (13).png

Artėjant duomenų ir informacijos apie chemines medžiagas ir cheminius mišinius teikimo terminui, itin dažnai sulaukiame klausimų apie duomenų ir informacijos teikimą į informacinę sistemą AIVIKS. Kviečiame naudotis Cheminių medžiagų skyriaus parengta metodine medžiaga, kaip teikti duomenis ir informaciją į IS AIVIKS apie chemines medžiagas ir cheminius mišinius:

Primename, kad duomenis ir informaciją už 2022 m. į IS AIVIKS duomenų teikėjams reikia pateikti iki kovo 1 d.!

Jei neradote atsakymų mūsų metodinėje medžiagoje, kviečiame į nuotolinę klausimų-atsakymų sesiją

Maloniai kviečiame iki vasario 7 d. registruotis į Aplinkos apsaugos agentūros kartu su Aplinkos apsaugos departamentu prie Aplinkos ministerijos organizuojamą klausimų-atsakymų sesiją dėl duomenų ir informacijos teikimo į informacinę sistemą AIVIKS ir cheminių medžiagų ir cheminių mišinių apskaitos suvestinės pildymo, kuri vyks vasario 9 d. 10 val.

Registracijos anketoje kviečiame teikti rūpimus klausimus.

Registracijos anketa vasario 9 d.

Renginio tikslas – iš anksto surinkti ūkio subjektams aktualiausius klausimus, juos apibendrinti ir renginio metu išsamiai į juos atsakyti.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu. Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimo nuoroda bus atsiųsta dieną prieš renginį. Dėl techninių galimybių dalyvių skaičius gali būti ribojamas.

_______________________________________________

Visais klausimais, susijusiais su duomenų ir informacijos apie chemines medžiagas ir mišinius teikimu informacinėje sistemoje AIVIKS, prašome kreiptis Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyriaus elektroniniu paštu [email protected] arba į vyr. specialistes: Vilma Uldukienė, tel. +370 612 94 635, Monika Avižienė, tel. +370 665 50 319,  Inga Garšvaitė, tel.  +370 698 59 575.